ks stalfred stróże małe- płowce - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS Stalfred Płowce/ Stróże Małe 1:1 Lotniarz Bezmiechowa
2012-10-28, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

LKS Czaszyn 1:1 ULKS Gimball Tarnawa
KS Stalfred Płowce/ Stróże Małe 1:1 Lotniarz Bezmiechowa
Victoria Pakoszówka 4:3 Otryt Lutowiska
Remix Niebieszczany 2:5 Jawornik Czarna
LKS Golcowa 2:1 Cosmos Nowotaniec II
LKS Czerteż 1:3 Pogórze Srogów Górny
Juventus Poraż 2:0 Górnik Grabownica

Podsumowanie Rundy Jesiennej

• autor: krystianplowce, 2012-11-08 18:51

W 13 spotkaniach rundy jesiennej nasza drużyna zdobyła 19 punktów. Patrząc na potencjał drużyny jest to wynik bardzo przeciętny. Patrząc na zdobycz punktową mamy wielki niedosyt zwłaszcza jeżeli chodzi o mecze na własnym stadionie, liczby nie kłamią, nasza drużyna w tej rundzie była lepsza na wyjazdach (6 meczy  10 pkt ) niż na własnym stadionie (7 meczy  9pkt). Bolączką naszej drużyny z pewnością była słaba skuteczność a strzelone 23 bramki dają nam siódmy wynik w lidze, nieznacznie lepiej jest w defensywie która puszczając 19 goli uzyskała 5 wynik.

Pięć zwycięstw i cztery remisy pozwoliły nam na zajęcie 7 miejsca,co ciekawe identycznym dorobkiem punktowym mogą pochwalić się jeszcze trzy inne zespoły : Tarnawa i Nowotaniec z którymi wygraliśmy w bezpośrednich pojedynkach oraz Bezmiechowa z którą zremisowaliśmy na zakończenie rundy.

Sensacyjnym liderem jest beniaminek z Poraża do którego nasza drużyna traci 9 punktów, zaskoczeniem może być również pozycja drużyny Golcowej i Srogowa Górnego- drugiego z beniaminków, odpowiednio drugie i trzecie miejsce. W rundzie wiosennej o utrzymanie w lidze walczyć będą Lutowiska i Czaszyn, które póki co znajdują się na końcu tabeli z niezbyt imponującym dorobkiem punktowym. Po ostatnim sezonie spory apetyt na awans miała drużyna z Pakoszówki, czwarta pozycja po obecnej rundzie daje drużynie Victorii realne szanse na dogonienie czołówki.

Podsumowując rundę jesienną nie sposób nie zwrócić uwagi na słabą postawę naszej drużyny w meczach na własnym stadionie, co jest dużym zaskoczeniem gdyż dotychczas był to nasz spory atut w konfrontacji z wieloma drużynami. Dały o sobie znać również kontuzje i wykluczenia czołowych zawodników- w pełnym składzie drużyna zagrała cztery może pięć spotkań. Rotacje w składzie nie służyły naszej drużynie, jednak innego wyjścia nie było. Nie możemy jednak całej winy zrzucać na sędziów, kontuzje czy brak szczęścia ponieważ w kilku meczach zabrakło nam zwyczajnie.. woli walki i koncentracji, stąd też teoretycznie słabsze zespoły wywalczyły naszym kosztem cenne punkty.

Trzeba się skupić na przygotowaniu do następnej rundy i sumiennie podchodzić do obowiązków a na pewno zaowocuje to w późniejszym czasie dużo lepszymi niż dotychczas wynikami.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.